JAK NAKUPOVAT

Vítáme Vás v e - shopu firmy Elektroservis Menčíkext, ve kterém naleznete nabídku náhradních dílů, příslušenství a domácí spotřebiče.

Pokud je zboží skladem, zasíláme jej obratem po obdržení objednávkového formuláře a v případě, že není, bývá dodací lhůta 1 - 2 týdny od objednání. O všech skutečnostech budete včas informováni.  Ceny poštovného jsou stanoveny dle tarifů České pošty. Před odesláním objednávky bude vypočtena celková cena za zboží včetně souvisejících poplatků, a zákazník bude vyzván k jejich odsouhlasení. Ceny zboží jsou platné v momentě uskutečnění objednávky.

Pokud v našem e - shopu naleznete, co potřebujete, nebo o co by jste měli případný zájem, tak vyplňte objednávkový formulář a dejte k odeslání.

Pokud budete mít zájem o náhradní díl, který není v našem katalogu, tak do emailu uveďte údaje z výrobního štítku spotřebiče. Např.: ART.N., E.nr., Model apod. Potřebné údaje se u každé značky liší. Můžete také opsat celé znění výrobního štítku, byď se Vám bude zdát třeba nesmyslné. Ulehčíte nám tím včasné vyřízení vašeho požadavku.

Těšíme se na společnou spolupráci.